Het stedelijke AGS-netwerk is officieel een feit! Met de oprichting van dit netwerk krijgen ondernemende sportaanbieders een duidelijke en gezamenlijke stem binnen Het Utrechts Sportcollectief. Samen vertegenwoordigen zij de grote groep Anders Georganiseerde Sportaanbieders (AGS) waar Utrechtse sportondernemers en stichtingen onder vallen. Hiermee zet SportUtrecht een belangrijke stap naar een betere vertegenwoordiging van alle typen sportaanbieders in de stad.
Het Utrechts SportCollectief is een vertegenwoordiging vanuit de vele sporttakken en sportaanbieders in Utrecht. Omdat ondernemende, maatschappelijk georiënteerde sportaanbieders ook een onmisbare rol spelen in het Utrechtse sportlandschap is het belangrijk dat ook hun signalen en ideeën worden meegenomen in het Utrechts Sportcollectief. Naast de vertegenwoordiging in het Utrechts Sportcollectief legt het stedelijke AGS-netwerk ook de verbinding met de Utrechtse wijken. Via bestaande netwerken in Utrecht Zuid, Zuidwest en West, en Utrecht Overvecht en Noordwest, staan zij in contact met de sportaanbieders uit dat werkgebied en houden zij elkaar op de hoogte van de laatste ontwikkelingen.
Om de samenwerking goed te starten, kwamen de vertegenwoordigers op 7 juli bijeen bij Manege ’t Hoogt. Tijdens een informele lunch maakten zij kennis met elkaar en wisselden zij ervaringen uit. Daarbij werd direct duidelijk hoeveel kennis, energie en ondernemerschap er binnen het netwerk aanwezig is. Dankjewel, Manage ‘t Hoogt, Exist Utrecht, Stichting M&K, Luna Movement, Cali Sports, Calisthenics030, en Younity. Wij kijken ernaar uit om samen met jullie op te trekken, kansen te signaleren en een brug te slaan tussen ondernemende sportaanbieders en Het Utrechts Sportcollectief.
Wil je op de hoogte blijven van de ontwikkelingen of zou je kennis willen uitwisselen? Neem dan contact op met Amber Dors.



